Setkání studentských senátorů pražských lékařských fakult

19. dubna proběhlo druhé setkání senátorů z řad studentů pražských lékařských fakult. První setkání proběhlo na půdě a v režii 1. lékařské fakulty, teď vyšla řada na nás.

Smyslem těchto setkání je inspirovat se u sousedů z Karláku i z Vinohrad, předat si zkušenosti a postřehy, debatovat o nových řešeních a táhnout za jeden provaz. Na programu bylo tentokrát postgraduální studium a jeho všemožná zákoutí, propagace fakult, zhodnocení výzvy #VyjdiVen, zkušební řád a také návrhy na společné kulturní akce „PLF“.

Celé setkání probíhalo na přátelské vlně, která zasahovala až do Německa, Španělska a Portugalska! (Ano, někteří senátoři jsou na Erasmu.) Jsme rádi, že zástupci 1. a 3. LF dorazili v hojném počtu i přes veškeré nástrahy motolského bludiště! Samozřejmě jsme se závěrem večera pochlubili dr. Vojákem, jejž si někteří senátoři „veľa“ oblíbili. Těšíme se na setkání na půdě trojky, které proběhne v říjnu následujícího akademického roku.

Za SKAS 2. LF UK
Barbora Vyhnánková