Ples 2019: Jaký byl?

Štítky

Další ročník fakultního plesu je za námi. Poklona všem, kteří se na jeho přípravě podíleli. Díky všem, kteří v sobotu 9. března do Národního domu na Vinohradech přišli. Skvělou atmosféru vydařené akce přibližují fotografie Michala Hladíka.

HLAVNÍ ORGANIZÁTOŘI PLESU 2019 (s děkanem prof. Komárkem): Ondřej Hubálek, Magdalena Lisá, Štěpán Miláček, Michaela Hronová a Tomáš Jelínek
UČITELÉ ROKU 2018: MUDr. Dita Smíšková, Ph.D., MUDr. Zuzana Blechová, Ph.D., MUDr. Pavlína Piťhová, Ph.D., prof. MUDr. Josef Zámečník, Ph.D., RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D., MUDr. Jana Matějková, prof. MUDr. David Kachlík, Ph.D., MUDr. Milan Trojánek, Ph.D., PhDr. Šárka Tomová, Ph.D. et Ph.D.
PRDLÝ KOSTI 2019: GALERIE

Pohled na ples očima studentky prvního ročníku Heleny Čermákové si můžete přečíst na stránkách Motoláku zde.

Vytvořeno: 15. 3. 2019 / Upraveno: 9. 9. 2020 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková