Opustila nás doc. Jana Novotná

Štítky

S lítostí jsme přijali zprávu, že nás opustila naše kolegyně, paní docentka RNDr. Jana Novotná, CSc. Paní docentka zemřela po krátké těžké nemoci dne 10. ledna 2017 ve věku nedožitých 63 let. Paní docentka byla významnou členkou pedagogického sboru naší 2. lékařské fakulty od 1. listopadu 1991. Za toto dlouhé období věrná naší fakultě se paní docentka podílela na vědě a výzkumu v rámci teoretických ústavů. Obrovským přínosem pro fakultu a studenty byly její přednášky, semináře a praktická cvičení z lékařské biochemie. Její optimismus, laskavost, trpělivost a odborná erudice nám všem byly cenným příkladem. Ti, kdo ji měli čest poznat, na ni nikdy nezapomenou.

Vážená paní docentko, děkujeme vám za vše, co jste pro pracoviště lékařské chemie, biochemie a fyziologie na naší fakultě udělala.

prof. MUDr. Richard Průša, CSc.
V Praze, dne 13. ledna 2017

Vytvořeno: 16. 1. 2017 / Upraveno: 13. 6. 2022 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.