Z medika lékařem: S čím se potýkají čerství absolventi lékařských fakult po nástupu do praxe?

Bude studium na lékařských fakultách placené? Jsou mladí lékaři po absolvování studia dobře připraveni na praxi? Jaké mají podmínky po nástupu do nemocnic? Proč někteří raději odcházejí pracovat do zahraničí? Přijďte se zeptat na všechno, co vás zajímá!

Autorem nápadu na debatu s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem, které se zúčastní i děkan 2. LF UK Vladimír Komárek, je student 1. ročníku Matyáš Novák. Moderuje proděkan pro specializační vzdělávání Vojtěch Havlas. Mladé lékaře – nedávné absolventy naší fakulty bude mezi panelisty zastupovat doktor Martin Kudr z Kliniky dětské neurologie, hlas mediků bude reprezentovat Matyáš Novák.

Velký prostor bychom rádi věnovali i dotazům publika.

Kdy a kde: středa 3. dubna 2019, od 16 do 17.30, Velká posluchárna (budova děkanátu 2. LF UK a ředitelství FN Motol)

Vytvořeno: 28. 3. 2019 / Upraveno: 28. 3. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková