Výzvy: 4EU+, Strategická partnerství, Joint Seed Money Funding

1. Žádost o podporu startovních projektů a aktivit v rámci sdružení 4EU+ (UK, Varšavská Univerzita, Univerzita Heidelberg, Sorbona, Kodaňská Univerzita a Univerzita Milano).
    Informace jsou uvedeny zde: https://www.cuni.cz/UK-9500.html
    Lhůta podání na RUK je do 31. 3. 2019.
    Maximální možná částka podpory je 300 000,– Kč
    Minimální počet partnerů v předkládaném projektu jsou tři ze šesti možných.

2. Výzva na podávání žádostí o Strategické partnerství v rámci uskupení Central (UK, Humboltova Univerzita v Berlíně, Univerzita ve Vídni, Varšavská Univerzita a ELTE Univerzita Budapešť) – nabídka financování workshopů mladých vědeckých skupin s minimálně účastí tří členských univerzit.
    Termín podání na RUK je 11. 2. 2019.
    Podmínky a formuláře jsou v příloze. Je nutné informovat Oddělení pro doktorské studium a zahraniční záležitosti o podávání přihlášky.

3. Výzva k podávání projektů Joint Seed Money Funding s Univerzitou v Curychu pro rok 2019. Termín pro podávání návrhů je 31. 3. 2019.
    Maximální výše podpory je 3000 Eur.
Vytvořeno: 7. 2. 2019 / Upraveno: 7. 2. 2019 / Stanislava Palowska