Vyhlášení programu IPE (institucionální podpory excelence)

Vážené kolegyně a kolegové,

věnujte prosím pozornost informaci o vyhlášení nového programu institucionální podpory excelence (IPE),  jehož cílem je udržet špičkové výzkumné týmy složené z absolventů doktorského studia a mladých samostatných vědců.

Jednou z podmínek je provázanost s programy PROGRES (viz příloha) vyhlášenými Univerzitou Karlovou a hlavním kritériem při posuzování přihlášek budou údaje o excelentních výstupech přihlášených týmů (původní vědecké publikace s vysokým autorským podílem pracovníků fakulty v časopisech patřících mezi špičku ve svých oborech).

Věřím, že realizace tohoto  programu přispěje k tomu, abychom udrželi efektivní výzkumné týmy a naše fakulta byla nadále vnímána jako jedna z nejlepších z hlediska kvality vědeckých výstupů.

Vladimír Komárek, děkan

Termíny podávání žádostí: do 15. 10. 2016, resp. do 15. 11. 2016 (2. kolo).

Podrobné informace o programu IPE najdete v této příloze.

Formulář žádosti naleznete zde.

Vytvořeno: 22. 9. 2016 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková