Softballové derby na Rektorský den

John Bazemore (AP Photo)

Plavci a hokejoví Pelikáni jsou jen příklady sportovních reprezentantů fakulty. V úterý 14. května se k nim v rámci Rektorského sportovního dne přidají i fakultní softballisté!

Smíšený tým sestavený a vedený Annou Leichterovou (pod prozatímním názvem High Flying Birds) nastoupí od 17 hodin na hostivařském hřišti proti soupeřům z 3. lékařské fakulty. Děkan vinohradské fakulty prof. Petr Widimský (bývalý hráč klubu Medicína Praha) přinejmenším morálně na místě posílí své studenty, stejně jako na naší straně prof. Jan Trka, bývalý hráč klubu PV a současný hráč klubu StarýPsi. Zápas organizačně zajistí Mgr. Petr Horn a rozhodování podle pravidel slowpitch softballu se ujme ligový rozhodčí dr. Pavel Řepa.

Po utkání bude následovat doplnění tekutin a kalorií a rozbor zápasu s odborníky a elektronickou tužkou! Přijďte podpořit své spolužáky a kamarády – zveme všechny fanynky a fanoušky softballu a 2. lékařské fakulty.

Vytvořeno: 9. 5. 2019 / Upraveno: 1. 6. 2021 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.