Podpora internacionalizace na Univerzitě Karlově

Vážení členové akademické obce,
dovolujeme si vás informovat o nové aktivitě na UK – Podpora internacionalizace na Univerzitě Karlově, v rámci níž je možné žádat o podporu organizace letních škol uskutečňovaných fakultami, dalšími součástmi či studentskými spolky, podporu zahraniční mobility studentů ve smyslu krátkodobých pobytů (letní školy, studentské konference a jednání, které se vztahují k internacionalizaci aktivit školy). Žádosti v akademickém roce 2017–2018 bude možné podávat od 1. 3. do 31. 3. 2018.

Žádosti zasílejte na adresu @email do 31. 3. 2018. Podepsané žádosti je možné poslat buď naskenované, nebo doručit přímo na rektorát do Odboru zahraničních vztahů. Opatření rektora č. 8/2018 společně s formuláři naleznete v přílohách.

Otázky týkající se této aktivity prosím směřujte na e-mail: @email.

Dále si vás dovolujeme informovat, že tuto agendu na rektorátu bude nově zajišťovat kolega Mgr. Jiří Bedrníček.

Vytvořeno: 1. 3. 2018 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Mgr. Adam Zabloudil