Plujeme na vlně odborných lékařských e-knih

Přijďte v úterý 14.5. ve 14:00 hod. na seminář o e-knihách přístupných v motolské síti.

Co na semináři prakticky vyzkoušíme:

• K jakým e-knihám máme v motolské síti přístup (dle jednotlivých lékařských oborů);

• Online čtení;

• Výhody osobního účtu (záložky, poznámky aj.);

• Offline čtení (stažení e-výpůjčky);

• Prostor bude i na dotazy.

Seminář se uskuteční v Malé levé posluchárně budovy Děkanátu 2. LF UK. Posluchárna není vybavena počítači. Účastníci si mohou přinést své vlastní zařízení s připojením na internet (zaměstnanci/studenti 2. LF UK se mohou připojit přes síť EDUROAM). Pro účastníky, kteří tuto možnost nevyužijí, budou připraveny 3 notebooky.

Těšíme se na Vaši účast.

Na seminář se, prosím, přihlaste přes tento registrační formulář, kde najdete i aktuální informace o semináři.

Pro více informací kontaktujte: Mgr. Drahomíra Dvořáková (linka: 5844; e-mail: )

Seminář se uskuteční v úterý 14.5. od 14:00 do 15:30.

Místo: Malá levá posluchárna Děkanátu 2. LF UK, Fakultní nemocnice Motol, V Úvalu 84, Praha 5

Vydáno: 6. 5. 2019 / Poslední aktualizace: 6. 5. 2019 / Odpovědná osoba: Denisa Sládková