Placement test z anglické lékařské terminologie

Studenti 2. ročníku magisterského studia všeobecného lékařství mají možnost zúčastnit se Placement testu z předmětu Anglická lékařská terminologie na začátku zimního semestru. Test je ekvivalentem závěrečné zkoušky z tohoto předmětu. V případě úspěšného absolvování testu již student nemusí docházet na semináře z angličtiny a výsledná známka je mu zapsána do indexu jako výsledek zkoušky.

Test bude obsahovat část písemnou (termín zveřejní ÚJ na svých stránkách na začátku ZS) a ústní (po individuální dohodě s vyučujícími). S přesným datem testu a dalšími podmínkami seznámí studenty jejich vyučující na první hodině nebo jsou k dispozici na stránkách ÚJ (jazyky.lf2.cuni.cz/placement.php). Zkušební otázky k ústní části testu jsou k dispozici na webových stránkách Ústavu jazyků v oddílu Výuka – magisterské studium. Index k písemné části zkoušky s sebou – bez něj k testu nebude nikdo připuštěn!

Vytvořeno: 23. 9. 2015 / Upraveno: 29. 4. 2019 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.