Otevřena první výzva k podávání projektů v rámci uskupení CELSA

Fond CELSA bude financovat společné výzkumné projekty s KU Leuven. CELSA partneři jsou: Univerzita Karlova, ČVUT, Univerzita Eötvös Loránd, Semmelweis Univerzity, Budapest University of Technology and Economics, Univerzita v Lublani a KU Leuven. Podmínkou výzvy je, že v projektu bude alespoň jeden vědec KU Leuven a jeden vědec partnerské CELSA Univerzity. Projektové konsorcium se musí do tří let od zahájení projektu ucházet společně o výzvu v H2020, jeho nástupci či jiném evropském projektu.

Fond bude financovat společné výzkumné projekty s maximálním rozpočtem € 120 000 (v případě účasti dvou partnerů, z nichž jeden je KU Leuven) po dobu dvou let. S dalším partnerem se rozpočet navyšuje o € 30 000. Co bude v rámci rozpočtu financováno, je na rozhodnutí partnerů v projektu. V případě nákupu vybavení na výzkum zůstane toto vybavení na instituci, která ho zaplatila.

Termíny:
Předložení návrhů projektů do 1. 5. 2017
Vyhlášení výsledků v červenci 2017
Zahájení projektů – 1. října 2017

Více informací naleznete zde.

V případě dalších dotazů kontaktujte Ing. Renatu Bourahi.

Vytvořeno: 6. 2. 2017 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Ing. Michaela Horáková Břízová