Open Call for Asian and European Students

Dovolujeme si vás informovat o nabídce na možnost účasti na letní škole s názvem „Youth with Disabilities: Shaping inclusive ASEM Societies” pořádané ASEF (Asia-Europe Foundation), jejíž je Česká republika členem. Letní škola je určena pro studenty, příp. mladé vědce ve věku 18–30 let. Vybraní účastníci (celkem 51 studentů z Evropy a Asie) obdrží stipendium, které pokryje cestovné, stravu a ubytování během pobytu. Neplatí se žádný registrační poplatek. Škola bude probíhat v termínu 27. 1. – 10. 2. 2018 nejdříve v Melbourne (Austrálie), poté v Christchurch (Nový Zéland). Výzva není limitována na žádný obor, základním požadavkem je výborná znalost anglického jazyka a zájem o danou problematiku. Zájemci se mohou hlásit přímo prostřednictvím online formuláře, a to nejpozději do 10. prosince 2017. Bližší informace naleznete v přílohách.

Vytvořeno: 30. 11. 2017 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Mgr. Adam Zabloudil