Mezinárodní soutěž Falling Walls Lab 2017

Třetí ročník mezinárodní soutěže Falling Walls Lab 2017, na kterou se mohou přihlásit studenti, mladí vědci, zaměstnanci i podnikatelé, se bude konat dne 15. 6. 2017 v budově Goethe-Institutu v Praze. Úkolem účastníků je představit v angličtině během tří minut svůj originální nápad, výzkumný projekt či model.

Cílem soutěže Falling Walls Lab je podpora inovativního přístupu ve vědě i podnikání, výměna zkušeností a navazování kontaktů mezi mladými vědci a profesionály z různých oblastí.

Vítěz pojede do Berlína a dostane možnost svou ideu představit v rámci závěrečného celosvětového kola. Zároveň se bude moci zúčastnit i prestižní konference Falling Walls Conference za účasti osobností z oblasti vědy i politiky.

Přihlášky je možné podávat do 23. 5. 2017 na stránkách soutěže zde.

Více informací naleznete v příloze a na webových stránkách www.falling-walls.com nebo zde.

Vytvořeno: 5. 4. 2017 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková