Meetplace UK: pozvánka

Meetplace UK je událost k začátku akademického roku, která má (nejen) nové studenty a studentky seznámit s životem na univerzitě. Program se skládá z představení spolků, debat, přednášek, koncertů a mnoha dalšího, mezi jiným i knižního bazaru, kde si lze vyměnit učebnice a skripta. Zabírá vám místo v knihovně, na policích a v zásuvkách psacího stolu nebo na půdě v krabicích řada přečtených knih, skripta z dávno složených předmětů, učebnice, které pevně doufáte, už nikdy nevyužijete, ale váže vás k nim stále ten nenávistný strach z časů, které jste s nimi před tou či onou zkouškou strávili, i nostalgická láska? Přineste je na Meetplace a třeba poslouží někomu jinému. Sháníte učebnice, knihy a skripta na další akademický rok? Přijďte si vybrat ty z druhé nebo třetí ruky na Meetplace Univerzity Karlovy. Koná se 12. 10. 2017 v Hybernské 4 a ve Studentském klubu Celetná ve spolupráci Studentské Hybernské a Studentské unie Univerzity Karlovy. Více informací najdete v připojeném letáku.

Facebooková událost

Vytvořeno: 5. 10. 2017 / Upraveno: 5. 10. 2017 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková