Management of Science and Innovation (MSI)

V zimním semestru akademického roku 2018/19 otevírá Centrum pro přenos poznatků a technologií UK (CPPT) již po osmé jednosemestrální volitelný předmět/kurz Management of Science and Innovation (MSI). Cílem předmětu/kurzu je poskytnout všem fakultám a součástem UK jednotnou výuku managementu vědy, projektového managementu a transferu technologií. Předmět je určen studentům 4. a vyšších ročníků Mgr. programů, navazujících Mgr. programů a Ph.D. programů všech fakult UK.  Pro zaměstnance UK je určen kurz jako součást nabídky CŽV na UK. Předmět/kurz je vyučován v anglickém jazyce.

Počínaje tímto semestrem CPPT nově nabízí v rámci programu CŽV možnost prohloubit si znalosti v navazujích kurzech MSI 2 (Advanced)MSI 3 (Expert).

• MSI (Basic)
    Forma výuky je převážně distanční (webináře v Moodle UK), zahrnuje pouze dva prezenční semináře. Absolvování kurzu je ohodnoceno 6 kredity a digitálním odznakem. Úvodní seminář se uskuteční v úterý 2. 10. 2018 v 16.00 hodin v Zelené posluchárně RUK (Celetná 20, Praha 1).
    Předmět bude v SIS otevřen k zápisu od 17. do 30. 9. 2018, kapacita je 50 studentů, kód předmětu TVOL0002.
    Zaměstnanci UK se mohou přihlásit prostřednictvím e-mailu na adresu @email.
  • MSI 2 (Advanced)MSI 3 (Expert)
    Výuka probíhá formou seminářů, v případě MSI 3 se jedná o individuální konzultace. Absolventi kurzu získají Osvědčení o absolvování kurzu. Úvodní seminář se uskuteční ve středu 3. 10. 2018 v 17.00 v Zelené posluchárně RUK (Celetná 20, Praha 1).

Zájemci, studenti i zaměstnanci UK, mohou zasílat motivační dopisy na adresu @email.

Bližší informace naleznete v přílohách, na www.cppt.cuni.cz/msi, a také v propagačním videu na YouTube.

Vytvořeno: 10. 9. 2018 / Upraveno: 14. 1. 2019 / Marie Havlová