Konkurz na praktické stáže – Japonsko, Jižní Korea, Rusko

Soul, Jižní Korea
Nižnij Novgorod, Rusko

Vážené studentky, vážení studenti 4.–5. ročníku,
dovolujeme si vás informovat o možnosti absolvování měsíčních praktických stáží v Japonsku na Wakayama Medical University a povinných letních praxí v Jižní Korea Soul National University College of Medicine a Rusko Nizhny Novgorod State Medical Academy.

Jedná se o stáž v období červenec–září 2018, každá pro dva studenty.
Délka stáže jsou čtyři týdny.
Student do přihlášky uvede klinické předměty (Wakayama), povinné letní praxe (Soul a Nižnij Novgorod), které by rád absolvoval během stáže (konečné stanovisko záleží na možnostech univerzit).

Část stáže bude hrazena z Institucionálního plánu 2. LF UK.

Přihlášky odevzdávejte do 21. března 2018 na Studijní oddělení naší fakulty (k rukám Stanislavy Palowské).

Přihláška musí obsahovat:

• jméno, příjmení, ročník studia, kontakt (adresa, telefon, e-mail),
  • hodnotu studijního průměru za ukončené ročníky + požadované předměty stáže,
  • jiné písemně doložené studijní aktivity (např. práce na ústavech, klinikách atd.),
  • stupeň znalosti anglického jazyka na min. úrovni B2 (doložit – Cambridge Certificate, TOEFL, státní zkouška, Ústav jazyků 2. LF UK).

Konkurz se bude konat 26. března 2018 v Jednací místnosti na děkanátu ve 13.30.

Studenti mohou přihlášky zaslat emailem na @email nebo donést osobně.

Výběrové řízení je neveřejné. Studenty, kterým bude stáž přidělena, vybírají pověření pracovníci 2. LF UK na základě písemných dokumentů a odpovídajícího bodového ohodnocení. 2. LF UK si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.

Vytvořeno: 6. 3. 2018 / Upraveno: 1. 2. 2019 / Stanislava Palowska