Jazzevec v zajetí ostrých vln a Purple Day na Druhé lékařské

Štítky

Zveme na koncert Jazzevec v zajetí ostrých vln, který se bude konat v rámci oslav Purple Day 26. března v 19 hod. v Žížale, v areálu teoretických ústavů 2. LF UK na Plzeňské. Úvodní slovo o epilepsiích pronesou přednosta Kliniky dětské neurologie 2. LF UK a FN Motol prof. Pavel Kršek a děkan 2. LF UK prof. Vladimír Komárek. Koncert pořádá Centrum pro epilepsie Motol pod patronací 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a ve spolupráci se studentským spolkem Motolák a spolkem Epistop.

Purple Day je celosvětová iniciativa, jejímž cílem je zvyšovat povědomí o epilepsii, posilovat lidi s epilepsií při překonávání jejich handicapu a pomoci zabránit jejich izolovanosti. Program, který připravila Klinika dětské neurologie 2. LF UK a FN Motol, naleznete níže v příloze.

Vytvořeno: 12. 3. 2019 / Upraveno: 9. 9. 2020 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.