Etické problémy medicíny na prahu 21. století

Vážení,

dovolujeme si vás pozvat na IV. ročník mimořádné konference České lékařské komory „Etika a komunikace v medicíně“ s letošním titulem „Etické problémy medicíny na prahu 21. století“. Konference se koná ve čtvrtek 4. prosince 2014 od 10 do 16 h v Kongresovém centru Praha. Uvede ji rektor Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., a dále přední odborníci z klinických i preklinických oborů. Účastníci v rámci registračního poplatku obdrží rozsáhlou monografii k tématu konference.

Konference otevírá řadu závažných témat, jako jsou kmenové buňky, otázka RNA terapie, ale věnuje se též praktickým klinickým otázkám a jejich právnímu ukotvení. Právní část konference garantuje JUDr. Jan Mach a právní oddělení ČLK.

Pozvánku a podrobný program naleznete v příloze.

Přihlásit se na akci je možné na adrese http://lkcr.cz/kurzy-clk-255.html.

Pro studenty je registrační poplatek zvýhodněn o polovinu. Při přihlašování na akci je nutné do kolonky EC lékaře napsat student a u registrace předložit průkaz studenta.

Doufáme, že vás konference zaujme a těšíme se na viděnou.

PhDr. et PhDr. Radek Ptáček, Ph.D., MBA,
vedoucí oddělení vzdělávání ČLK