CIFAR, Canadian Institute for Advanced Research

Vážení akademičtí pracovníci,
rádi bychom vás upozornili na zajímavou příležitost vědecko-výzkumné spolupráce s kanadským institutem CIFAR.
CIFAR, Canadian Institute for Advanced Research, je organizací financovanou kanadskou federální vládou, která se věnuje internacionalizaci univerzitních výzkumů po celém světě a výměnou znalostí v mezinárodních týmech. V případě vašeho zájmu budeme rádi, když mezi své post-doktorandy či mladé vědecké pracovníky rozšíříte níže uvedený „Call for Applications“ do prestižního dvouletého programu CIFAR Azrieli Global Scholars, který je realizován v následujících oborech:

• Azrieli Program in Brain, Mind & Consciousness,
  • Bio-inspired Solar Energy,
  • Gravity & the Extreme Universe,
  • Humans & the Microbiome,
  • Molecular Architecture of Life.

CIFAR je spefický tím, že má na své členy poměrně omezené požadavky – nepředpokládá většinou například žádné rezidenční požadavky apod. Úspěšní kandidáti mimo jiného získají finanční podporu na realizaci svého projektu v hodnotě CAD 100,000. Další informace naleznete na webových stránkách.

Děkujeme za spolupráci.

Vytvořeno: 7. 1. 2019 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Mgr. Adam Zabloudil