Cena Wernera von Siemense 2017

20. ročník soutěže o nejlepší diplomové, disertační a výzkumné práce hledá autory kvalitních studentských a výzkumných projektů. Autoři nejlepších prací získají finanční odměny z celkové částky 1 milion korun; vypsána je také finanční odměna 5000 Kč pro ty, kteří do soutěže doporučí možného budoucího vítěze.

I letos český Siemens ocení talenty z řad studentů i akademiků – vědců a pedagogů. Zájemci se mohou utkat o vítězství v pěti kategoriích a dvou zvláštních oceněních – Nejlepší disertační práce psaná ženou, za účelem zvýšení zájmu žen v oblasti vědy a technologií, a Ocenění za překonání překážek při studiu, pro podporu a motivaci zdravotně znevýhodněných studentů.

Studenti a akademici mohou své práce a projekty přihlašovat do 27. listopadu 2017.

A co můžete získat?

• Mediální publicitu vaší práce,
  • odměny z celkové částky 1 000 000 Kč,
  • prestižní ocenění a nové kontakty.

Další informace naleznete v připojeném letáku a na stránkách projektu zde.

Vytvořeno: 29. 5. 2017 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková