Březnová akce na jízdenky od Eurolines a další nové benefity

UK se snaží neustále rozšiřovat nabídku výhod, které mohou zaměstnanci UK a členové absolventského Klubu Alumni UK čerpat u spolupracujících organizací na základě předložení univerzitního průkazu. V posledních týdnech se seznam partnerů rozšířil o nové položky, jejichž přehled vám nabízíme níže.

Za upozornění stojí především čerstvě navázaná spolupráce se společností Eurolines, u které lze v nadcházejícím období využít při nákupu mezinárodních jízdenek dvou zajímavých akcí.

První z nich je akce 1+1 zdarma, v jejímž rámci při cestování dvou osob do některé z evropských destinací zaplatíte jen za jednoho pasažéra. Akce se vztahuje na jízdenky v období od 20. 2. do 9. 4., přičemž nakupovat je lze do 31. 3. prostřednictvím tohoto odkazu. Na stejném místě naleznete také všechny potřebné informace.

Od 1. 3. je potom možné až do konce roku využít slevy 23 % na jízdenky do více než 40 vybraných destinací, jejichž seznam je k dispozici zde.  Sleva je uplatnitelná prostřednictvím speciálního kódu, který si můžete vyžádat na adrese @email.

Kromě společnosti Eurolines byla v minulých dnech uzavřena spolupráce s následujícími partnery:

• Restaurace Tom's Burger – sleva na konzumaci ve výši 10 % + dalších 10 % v případě stažení mobilní aplikace Tom's Burger
  • Divadlo Kampa – možnost zakoupení vstupenky na divadelní představení za zvýhodněnou studentskou cenu
  • Západočeská galerie v Plzni – sleva ve výši 50 % ze vstupného
  • AZ Sport – sleva ve výši 10 % na nákup v prodejně v Lidické ulici (Lidická 7, Praha 5)
  • Centrum současného umění DOX – sleva ve výši 20 % ze vstupného
  • Divadlo v Dlouhé – každý měsíc speciální nabídka představení za zvýhodněnou cenu 100 Kč

• Divadlo Na Fidlovačce – vstupenky na vybraná představení za zvýhodněnou cenu 250 Kč
  • Lobkowiczký palác – vstup do Muzea Lobkowiczkých sbírek za zvýhodněnou cenu 150 Kč (standardní cena 275 Kč)
  • Zámek Nelahozeves – vstup na prohlídku s českým výkladem za zvýhodněnou cenu 90 Kč (standardní cena 110 Kč)

Bližší informace o uvedených nabídkách naleznete ve speciálním letáku (ke stažení zde)  a rovněž na této adrese, na které je k dispozici kompletní přehled zaměstnaneckých benefitů.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či třeba námětů a doporučení k dané oblasti se můžete kdykoliv obrátit na Mgr. Pavla Buriánka (@email; 224 491 896).

Vytvořeno: 6. 3. 2017 / Upraveno: 6. 3. 2017 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková