9. výzva Fondu na podporu pobytů zahraničních výzkumníků (post-doc) na Univerzitě Karlově

Dovolujeme si vás informovat, že dneškem došlo k vyhlášení již 9. výzvy Fondu na podporu pobytů zahraničních výzkumníků (post-doc) na Univerzitě Karlově, která umožňuje získat kvalitní zahraniční výzkumníky, absolventy PhD studia, na pozice akademických pracovníků s nástupem od 1. 1. 2017.

Tito by se stali řešiteli vybraného tématu na vašem pracovišti, kde by působili ve stanoveném projektu po dobu maximálně dvou let.

UK přispívá na mzdových prostředcích z „Fondu pro post-doc zahraniční pracovníky“ částkou ve výši 37.500 Kč, která odpovídá po odečtení zákonného pojišťění částce 28.000 Kč vyplácené mzdy pracovníkovi.

Fakulta v součinnosti se svými pracovišti navrhne stěžejní vědecké projekty, které by měly být součástí vědecko-výzkumné činnosti, a zároveň předmětem řešení vybraného uchazeče.

Do 11. 7. 2016 do 10.00 prosíme o návrhy nosných témat a určení jejich pořadí pro vědecké projekty.

Prosíme o vyplnění přiložených dokumentů a doložení životopisu, seznamu publikací, kopie diplomu, doporučujícího dopisu vědeckého pracovníka či školitele a odeslání Stanislavě Palowské na adresu @email, a to vše do 2. 9. 2016 do 15.00.

Vytvořeno: 6. 6. 2016 / Upraveno: 5. 2. 2019 / Stanislava Palowska