Volby do akademického senátu 2. LF

Na zasedání 15. října vyhlásil akademický senát 2. LF volby svých členů. První kolo se uskuteční 19.–21. 11.; druhé kolo 1.–2. 12. 2014.

Studentská komora bude v prvním kole volit online, pedagogická osobně. V druhém kole budou obě komory volit pouze osobně. Každý volič přinese svůj hlas do volební místnosti a poté, co se podepíše do seznamu voličů, jej vhodí do urny. V prvním ani druhém kole není přípustné poslat svůj volební lístek po prostředníkovi ani není přípustné, aby pověřená osoba hlasovala hromadně např. za více členů kliniky. Dodržování tohoto pravidla bude kontrolováno.

Studenti volí v prvním kole vždy alespoň dva zástupce ze své komunity a dále zástupce z celé studentské obce do maximálního počtu 12 (lze volit všechny z jedné komunity).

Komunity (celkem 8):
1. + 2. ročník
3. ročník
4. ročník
5. + 6. ročník
Zahraniční studenti
Studenti nelékařských oborů
Doktorandi 1.–3. ročník
Doktorandi 4.–8. ročník

Volební urny budou umístěny na Bulovce, na Plzeňské a na děkanátu v Motole (u paní tajemnice). Volební místa pro 1. kolo budou otevřena 9.00–14.00, v pátek 9.00–12.00. Aplikace pro elektronickou volbu bude přístupná od 19. 11. od 9.00 do 21. 11. do 12.00, a to na adrese http://online.lf2.cuni.cz/volby-as-2014/. Přihlásit se bude možné s použitím fakultního loginu a hesla (stejné jako do volitelných předmětů, K10 a anket).

Volební komise za pedagogickou komoru AS bude pracovat ve složení:

MUDr. Dita Smíšková, Ph.D. (I. infekční klinika)
Mgr. Petr Bitnar (Klinika rehabilitace a tělovýchovného lékařství)
MUDr. Zuzana Charvátová, Ph.D. (Ústav patologické fyziologie)

Za studentskou komoru:

Michael Svatoň (5. ročník), předseda komise
Štěpán Fojtů (2. ročník)
Jana Kopecká (1. ročník)

doc. MUDr. Jan Zuna, Ph.D., předseda AS 2. LF

Vytvořeno: 22. 10. 2014 / Upraveno: 24. 5. 2016 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.