Aktuality v diagnostice a léčbě interních onemocnění: Odborné setkání studentů lékařství

Vážené kolegyně, kolegové,

dovolte mi, abych vás co nejsrdečněji pozval na první odborné setkání studentů lékařských fakult, jež je pořádáno v rámci konference s názvem III. Kardiovaskulární dny. Nosným odborným tématem budou aktuality v diagnostice a léčbě interních onemocnění.
Setkání pořádá FN Ostrava spolu s Lékařskou fakultou Ostravské univerzity v Ostravě. Toto odborné setkání proběhne 30. 10. 2014 v prostorách Clarion Congress Hotel Ostrava. Registrace přednášejících a pasivních účastníků spolu se zasíláním abstrakt je možná do 25. 10. 2014 a je bez poplatku.
Věřím, že toto setkání bude velkým přínosem pro vás studenty nejen odborným, ale rovněž společenským.

Jménem všech pořadatelů se těším na setkání s vámi.
doc. MUDr. Arnošt Martínek, CSc.
přednosta Interní kliniky Fakultní nemocnice Ostrava

Vytvořeno: 24. 9. 2014 / Upraveno: 11. 2. 2015 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková