Nabídka doktorského studia v biomedicíně

Doktorské studium biomedicíny

Máte zájem o doktorské studium biomedicíny?
Naše laboratoř v Ústavu normální, patologické a klinické fyziologie, 3. lékařské fakulty UK se zabývá výzkumem drogové závislosti na animálních modelech. Nabízíme témata týkající se výzkumu dlouhodobých účinků prenatální aplikace metamfetaminu (pervitinu) na laboratorního potkana. Výzkum je financován řadou grantových projektů. Za předpokladu upřímné aktivní snahy studenta(ky) zaručujeme brzké publikace a ukončení studia obhajobou práce ve stanoveném období.

Vypisovaná témata

1. Vliv prenatální expozice drogám na sociální chování potkana
  2. Aktivní vyhledávání drogy u dospělých samců a samic laboratorního potkana prenatálně exponovaných metamfetaminu
  3. Vyvolává prenatální expozice metamfetaminu zkříženou citlivost k drogám u dospělých samců a samic laboratorního potkana?

Je možné se hlásit do následujících oborových rad
Fyziologie a patofyziologie člověka – OR 5
nebo
Neurovědy – OR 9

Přijímací pohovory budou probíhat v červnu 2009. Podmínkou pro přijetí je ukončené VŠ vzdělání na úrovni magisterského studijního programu a to nejpozději k 1. 10. 2009.
Poslední možnost podání přihlášky k doktorskému studiu je 30. 4. 2009!

V případě zájmu kontaktujte:
doc. MUDr. Romana Šlamberová, Ph.D.
Ústav normální, patologické a klinické fyziologie
3. lékařská fakulta UK
Ke Karlovu 4
120 00 Praha 2
Tel: 224902713
Email: @email

doc. MUDr. Romana Šlamberová, Ph.D.
ÚNPKF UK 3. LF

Vytvořeno: 6. 3. 2009 / Upraveno: 17. 12. 2018 / Administrátor 2. LF UK